ذهنیت قدرتمندی بسازید

ذهنیت قدرتمندی بسازید

سلام

ماجرای کارهای غیر ممکن دیگه این روزا کلیشه ای شده ودر ذهن همۀ افراد هیچ غیرممکنی وجود نداره واگر هم وجود داشته باشه می توان با داشتن تصور صحیح از انجام آن ، توانایی انجام کار را بدست آورد همانطور که تصورات وتخیلات ژولورن در آن زمان غیر ممکن بود ولیکن تمامی آنها پس گذشت اندکی امکان پذیر شده است . پس بایداین ذهنیت رو در خودتون پرورش بدید که کارهای غیرممکن رو انجام بدید . به نحوی  که یکی از ویژگی های  شما این باشه که غیرممکن ها رو ممکن کنید.

یادمون نره سدهایی که در دنیای واقعی وجود دارند به طریقی شکسته میشن و ما می تونیم از اون ها عبور کنیم ولی سدهایی که در ذهن خودمون می سازیم به راحتی قابل عبور نیستند وباید با استفاده از برنامه ریزی مجدد ذهن و ایجاد یک ذهنیت مثبت وقدرتمند از اون ها عبور کرد . پس مراقب باشیم که در افکار خودمون موضوعی رو غیر ممکن جلوه ندیم.

یکی از ویژگی های من انجام دادن کارهای غیرممکنه.

آدم با هر بار شکست دید وسیع تری به مسیر موفقیّت پیدا می کنه. وقتی در هر نقطه ای از مسیر شکست می خورید در واقع درسی رو یاد می گیرید. در واقع شما هزینه یاد گرفتن او درس رو پرداخت کرده اید. هر بار شکست باعث میشه شما به نقاطی که از اون ضربه خوردید پی ببرید و باید این نقاط ضعف رو از بین ببرید تا بار دیگر برای شما مشکل ساز نشوند .

من با استفاده از شکست ، به نقاط ضعف خودپی می برم.

پس این بار که در کاری موفق نشدید وشکستی پیش روی شما قرار گرفت خودتون رو آنالیز کنید که دلیل اون چی بوده وبلافاصله برنامه ای برای رفع اون در نظر بگیرید.

خوب دشمن عالیه.

موضوع خیلی ساده س دوستان . اگر به خوب بودن راضی باشید هیچوقت به عالی تبدیل نمی شید.

چون قبول کردید که دست از تلاش بردارید و در حد خوب باقی بمونید . اما عالی برای افرادی رخ میده که همچنان به تلاش ادامه میدن . باید همیشه خودتون رو در مسابقه تصور کنید که نفر دوم هستید وبرای رسیدن به جایگاه اول در حال تلاش می باشید . و حتی اگر نفر اول در حوزه کار خودتون هستید باز هم به مثل نفر دوم کار کنید در این صورت شما همیشه عالی خواهید بود.

اینکه شبها قبل از رفتن به تخت خواب ، بدانم که امروز کار خارق العاده ای انجام داده ام ، این چیزی است که برای من ارزشمند است.

استیو جابز

  یکی از گرانبها ترین حس ها در دنیا  احساس ارزشمند بودن می باشد . فوق العاده حس خوبیه وقتی بدونی کاری که انجام میدی ارزش داره. و وقتی کاری خارق العاده انجام میدی این احساس در شما رشد می کنه . اون وقته که زندگی برای شما فوق العاده جذاب و شیرین میشه.

باور داشته باشید، چیزی که میاد بهتر از چیزیه که رفته.

شاید پیش اومده باشه که فرصت هایی رو از دست داده باشیم. وحسرت بخوریم که چرا ازاین فرصت استفاده نکردیم . در واقع چیزی که اتفاق افتاده اینه که ما در ذهن خودمون این موضوع روقبول کردیم که دیگه فرصتی وجود نخواهد داشت، اما باید ذهن خودمون رو هدایت کنیم که فرصت ها وموقعیت هایی که در آینده به سمت ما میاد بهتر وفوق العاده تر هستش وچون ما منتظر این فرصت ها و موقعیت ها هستیم بدون شک برای ما اتفاق میفته.

باور داشته باشید وایمان بیاورید که تمامی خواسته های شما از زندگی در جایی انتظار شما را می کشند.

                                                                           ولاس واتلز

هر خواسته و آرزویی که داشته باشید در جایی منتظر شماست و شما فقط باید برای رسیدن به اون ها مسیر رو طی کنید. هر کاری که انجام میدید نا امید نشید و باور داشته باشید که روزی به مقصد خودتون می رسید.

یک آدم موفق می تونه بهونه بیاره ولی این کارو نمی کنه.

شاید یکی از راحت ترین کارها بهونه آوردن باشه. همیشه چندتایی بهونه آماده هستن که ما اون ها رو استفاده کنیم. اما افراد موفق این موضوع روبه خوبی درک کردن که وقتی از بهانه استفاده می کنن از موفقیت خودشون دور میشن به همین خاطر در سیستم رفتاری اون ها بهانه آوردن جایی نداره.

اگه نمی تونی پرواز کنی ، پس بدو

اگه نمی تونی بدوی ، پس قدم بزن

اگه نمی تونی قدم بزنی ، پس سینه خیز برو

ولی کاری که شما باید انجام بدین این است که رو به جلو حرکت کنید.

 دکتر کینگ

توانایی های افراد با هم فرق داره. شاید توانایی یک نفر ۱۰۰ باشه ودیگری ۲۰  اما اون نفری که توانایی۲۰ داره وتمام اون ۲۰ رو وقف مسیر موفقیت می کنه ارزش فوق العاده بیشتری داره نسبت به اون کسی که توانایی۱۰۰ داره ولی تموم اون رو استفاده نمی کنه. یادمون باشه قدرت ما هر چقدر باشه مهم نیست مهم اینه که از تمام اون استفاده بکنیم.

از فردا نه ،

من به خاطر خودم از همین لحظه شروع می کنم.

شنبه های معروف وماجرای همیشگی ما با اون ها.

دوستان اگر از همین لحظه برای خودتون به خاطر خودتون شروع نکنید تنها یک معنی داره و اون اینه که شما برای خودتون ارزش قائل نیستید.

موفقیت از درون خود شما شکل می گیرد نه از بیرون

                                                                                           (ادامه دارد)

صفحه اصلی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *